trąd choroba

Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące trąd choroba. Znajdziesz tutaj listę artykułów dotyczących trąd choroba znajdujących się w serwisie. Dzięki zebraniu materiałów o trąd choroba w jednym miejscu masz do nich szybki dostęp. Baza tekstów o trąd choroba online.

Zwykły „dół” czy choroba? Oto objawy depresji i metody jej leczenia

2012-02-23

Męczą się „smutki”, masz „doła”, cierpisz na brak energii… Czy to zwykły „dół” czy już choroba? Depresja to czwarta najpoważniejsza choroba na świecie. Jakie ma objawy, czym grozi, jak można sobie pomóc? Przypominamy 23 luteg...

Rak to nie wyrok, lecz przewlekła choroba

2010-12-15

Najpierw jest szok i niedowierzanie. Potem przychodzi rozpacz, złość, żal, smutek i przygnębienie. - Trzeba się z tego otrząsnąć i nauczyć żyć z chorobą - mówią psycholodzy.

Oto drugi zabójca kobiet. Choroba mózgu

2012-11-07

Jak wynika z najnowszych badań, coraz więcej kobiet umiera z powodu demencji. Ta choroba mózgu jest obecnie drugą przyczyną przedwczesnych zgonów pań.

Legenda polskiej piosenki walczy z poważną chorobą

2012-01-21

Tabloid donosi, że ikona polskiej piosenki nadal walczy z poważną chorobą. Irena Jarocka w ciężkim stanie trafiła do jednego z warszawskich szpitali.

Ta choroba zabija rocznie kilkanaście tysięcy Polaków

2011-02-09

Przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP) zabija rocznie 15 000 Polaków. Rzucenie palenia, właściwa rehabilitacja, odpowiednie odżywianie i nowe leki mogą przedłużyć życie chorego o wiele lat.

Kora: Czuję się super. Choroba została spacyfikowana

2014-04-22

Mamy dobre wieści dla wszystkich fanów Kory. Platforma Obywatelska ciężkiej walce z chorobą nowotworową, artystka czuje się coraz lepiej i wraca do pracy pełna energii i nowych pomysłów.

ADHD to żadna choroba! Ekspert tłumaczy

2014-03-31

Nie cichną kontrowersje społeczne i naukowe wokół ADHD. Tym razem czołowy amerykański neurobiolog broni tezy, że nadpobudliwość psychoruchowa jest co najwyżej zbiorem różnych objawów, ale na pewno nie można nazwać jej "prawdziwą chorobą".

Powraca groźna choroba! Tysiące zachorowań w Europie

2011-04-21

Wydawałoby się, że ta choroba została już pokonana wiele lat temu. Ale Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) bije na alarm: odra powraca! Choruje na nią już ponad 6,5 tysiąca osób w całej Europie. Liczba pacjentów wciąż rośnie.

Nieuleczalna choroba płciowa znów atakuje

2011-04-27

A już wydawało się, że tę walkę wygraliśmy. Jednak rzeżączka, wstydliwa choroba płciowa, uodporniła się na większość leków i znów atakuje. Najgorsze jest to, że rzeżączka, która nie boi się antybiotyków, jest nieuleczalna i śmi...

Niebezpieczna choroba, która dotyka miliona Polek

2011-03-07

Ta groźna choroba może być przyczyną nawet połowy przypadków niepłodności wśród kobiet. Na endometriozę cierpi około milion Polek. Najgorsze jest to, że lekarze nie potrafią jej szybko i prawidłowo zdiagnozować. Z tego powodu pacjentki...