sen to zdrowie

Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące sen to zdrowie. Znajdziesz tutaj listę artykułów dotyczących sen to zdrowie znajdujących się w serwisie. Dzięki zebraniu materiałów o sen to zdrowie w jednym miejscu masz do nich szybki dostęp. Baza tekstów o sen to zdrowie online.

Biedne serce. Każdy sen mu szkodzi

2010-08-06

Zarówno regularne niedosypianie, jak i zbyt długi sen, mają związek z wyższym ryzykiem chorób sercowo-naczyniowych. Zbyt długi, jak i zbyt krótki sen mogą nieść ryzyko ataku serca i udaru. Ponadto niedosypianie może się też wiązać z r...

Głoduj na zdrowie

2011-04-13

Ściskanie w żołądku i nieodparta chęć zjedzenia wszystkiego, co tylko nadaje się do zjedzenia. Kto nie zna uczucia towarzyszącemu atakowi głodu? Tymczasem jak przekonują naukowcy, lekki głód dobrze wpływa na organizm. Pomaga zachować zdr...

Nie przesadzaj ze spaniem. Co za dużo, to niezdrowo!

2013-04-22

To mit, że tylko za krótki sen jest niezdrowy, zaś długi nocny odpoczynek gwarantuje lepszą kondycję organizmu. Najnowsze badanie dowodzi, że śpimy coraz dłużej i grozi to poważnymi schorzeniami.

Epidemia w "Na dobre i na złe"? Wirus ebola atakuje w Leśnej Górze

2014-11-03

Do szpitala w Leśnej Górze dociera wirus, który spędza sen z powiek epidemiologom na całym świecie. Pacjent zarażony ebolą postawi na nogi lekarzy z "Na dobre i na złe".