Ocena:

dr Sławomir Kielek

5 komentarzy o Sławomir Kielek

 • Opinia wystawiona przez Anonim:   

  Dobry specjalista z doświoadczeniem, gotów udzielić natychmiastowej pomocy, jesli stan zdrowia jest zły. Polecam doktora Kieleka, pomógł mi nie raz

 • Opinia wystawiona przez Anonim:   

  Kielek jest wg mnie gwarancją wyleczenia 😀 jak mam jakieś gastryczne problemy to lece do niego, już nie raz mi pomógł, ostatnio dobrał wlaściwą diete na problemy z jelitmai.

 • Opinia wystawiona przez Anonim:   

  Zapisałam do niego moją mamę, która ostatnio ma duże problemy z trawieniem, bardzo schudła, nie wiadomo było, co jej dokładnie jest. Doktor dokładnie ją przebadal, przy wystawianiu diagnozy brał pod uwagę wiele czynników, żeby pochopnie nie przepisywac leków, które zamiast pomóc mogą zaszkodzić. Bardzo kompetentna osoba. Mama jest teraz w trakcie leczenia i widzimy poprawe.

 • Opinia wystawiona przez Anonim:   

  Wizja Kolonoskopii przerażała mnie na początku, byłam, pewna, ze to będzie bardzo bolesne doświadczenie. Okazało się tylko nieprzyjemne, ale bólu nie czułam – dr Kielek ma już wprawe w wykonywaniu tego badania i potrafi pacjenta uspokoić .

 • Opinia wystawiona przez Anonim:   

  Pan Kielek to doświadczony lekarz, który wie, co robi i wie, jak z pacjentem rozmawiac. Według mnie w Koninie jest najlepszy w swojej dziedzinie, jeśli chodzi o skuteczność leczenia i ogólną opinię.