Ocena:

mgr inż. Małgorzata Waleriańczyk

9 komentarzy o Małgorzata Waleriańczyk

 • Opinia wystawiona przez Anonim:   

  Pani Małgorzata to osoba niezwykle kompetentna pełna pozytywnej energii którą zaraża swoich podopiecznych i tym samym motywuje do wysiłku. Przepisy – mega łatwe do wykonania- są bardzo smaczne i dobrze doprawione, dieta jest urozmaicona i się nie nudzi. Dzięki p. Małgorzacie osiągnęłam swój cel, mam więcej energii, zmieniłam nawyki żywieniowe dzięki czemu czyję się świetnie i dobrze wyglądam, niektórzy twierdzą że ubyło mi kilka lat:) A tak na koniec, – będąc na na diecie – nigdy tyle nie jadłam. Zatem dla tych którzy chcą efektu w miare bez wysiłku i szybko ale bez efektu jojo – gorąco polecam współpracę z p, Małgorzatą która jest architektem mojego sukcesu.

 • Opinia wystawiona przez Anonim:   

  Pani Małgosia zdecydowanie zasługuje na 5 gwiazdek – bardzo profesjonalna, pyta o nawyki żywieniowe, godziny posiłków,a później przygotowuje indywidualny, specjalnie dobrany jadłospis. Przy tym osoba bardzo sympatyczna i życzliwa, łatwo nawiązuje kontakt i potrafi zmotywowac do uzyskiwania efektów. Cieszę się, że na nią trafiłam.

 • Opinia wystawiona przez Anonim:   

  Nie jesteśmy osobami zbyt aktywnymi fizycznie, więc wciągu paru lat wspólnych obiadów i jedzenia na mieście oboje nieco się zaokrągliliśmy. Zdecydowaliśmy się coś z tym zrobić i udaliśmy się na wizytę do Pani Małgorzaty. Przeprowadziła z nami bardzo szczegółowy wywiad dotyczący naszych nawyków żywieniowych, trybu życia i obecnego stanu zdrowia. Po zwarzeniu i ustaleniu głównych problemów w naszej diecie zaproponowała przemyślany plan żywieniowy. Wyjaśniła bardzo dokładnie jak będą wyglądały najbliższe miesiące, więc od razu wiedzieliśmy się czego spodziewać. Co dwa tygodnie dostawaliśmy specjalnie przygotowane jadłospisy, w których Pani Małgosia uwzględniała nasze potrzeby czy zachcianki. Dzięki temu po ok 4 miesiącach schudłam ok. 8 kg, a mój ukochany ok. 10kg. Dzięki Pani Małgorzacie i jej bardzo pozytywnemu nastawieniu oraz wsparciu, jakiego nam udziela wierzymy, że uda nam się osiągnąć cel, a w dalszej perspektywie stosować się do tych jakże prostych zasad poprawnego żywienia.

 • Opinia wystawiona przez Anonim:   

  Polecał Panią Małgosię każdemu, kto chce w przyjemny sposób zrzucić zbędne kilogramy czy nauczyć się racjonalnego odżywiania. Udało mi się zmienić nawyki żywieniowe i zrzucić zbędne kilogramy niewielkim kosztem w przeciągu 2-2,5 miesiaca. Pomimo, że zdarzają mi się „grzeszki”, to waga się ustabilizowała i wyglądam zdrowiej, smuklej niż wówczas gdy próbowałam się odchudzić na własną rękę. Nie dość, że nie udało mi się osiągnąć takiej wagi, jaką mam teraz, to jeszcze wyglądałam na niedojedzoną i chorą. Poza tym wiecznie mi się chciało jeść. Pani Małgosia przygotowując program dietetyczny zawsze pyta o preferencje co do produktów. W ciągu prawie 6 miesięcy otrzymywałam za każdym razem inne przepisy i z ogromną satysfakcją je przygotowywałam, gdyż były bardzo szybkie i niezwykle smaczne. Drastycznie zmniejszyłam ilość spożywanych słodyczy, co kiedyś wydawało mi się rzeczą niemożliwą. BARDZO POLECAM!!!

 • Opinia wystawiona przez Anonim:   

  Przed wizytą u Pani Małgorzaty przeszedłem wszystkie mozliwe diety – absolutnie wszystkie – byłem u 3 dietetyków i jednej poradni specjalistycznej. Zawsze konczylo się tak samo – realizowałem ok 30% zamierzonego celu, znudziło mi się konczyłem diete – wracałem do poprzedniej wagi + dodatkowe kg…
  Przysiągłem sobie że to ostatnia próba – i ku mojemu zaskoczeniu absolutny strzał w 10!
  Zeby było jasne – to nie jest dieta cud,tylko nauka NORMALNEGO jedzenia. Jem praktycznie wszystko,przepisy są przepyszne, najważniejsze – w ogóle nie podjadam, a robiłem to nagminnie! a Pani Małgosia zawsze przemiła i pomocna, gdyby nie Ona pewnie walczył z jakąś dietą i głodował…
  Szczerze POLECAM!

 • Opinia wystawiona przez Anonim:   

  Pani Małgosia jest świetnym dietetykiem. Polecam każdemu kto już miał wcześniej kilka przygód z odchudzaniem. Ja trafiłam do Pani Małgosi z polecenia. Szokiem dla mnie były 2 pierwsze tygodnie diety, kiedy nagle zaczęłam jeść kanapki z MASŁEM (ostatnio jadłam je chyba w podstawówce), smażyć/dusić na oliwie mięso i warzywa (do tej pory unikałam smażenia jak ognia) oraz jeść 5 pysznych i jednak dużych jak na mnie posiłków. Byłam przekonana, że zamiast chudnąć – przytyję. Okazało się jednak, że waga spadła. Tak samo było przez kolejne tygodnie – za każdym razem byłam w szoku, że spada 🙂 Posiłki są różnorodne, dostosowane do moich upodobań (naleśniki!) i proste w przygotowaniu (Pani Małgosia podaje dokładne przepisy, łącznie z przyprawami). Polecam!

 • Opinia wystawiona przez Anonim:   

  Zdecydowanie polecam Panią Małgorzatę. Od maja udało mi się schudnąć ok 14kg jedząc dużo więcej (i smaczniej) niż jadłem wcześniej. Dalej wspólnie walczymy ponieważ jeszcze kilka kg zostało do zrzucenia.

 • Opinia wystawiona przez Anonim:   

  Polecam Panią Małgosię – pełen profesjonalizm, cierpliwość, punktualność i pozytywna motywacja. Dieta jaką przygotowała jest – prosta w przygotowaniu, zróżnicowana i skuteczna a przy tym bardzo smaczna. Od sierpnia jak na razie prawie 20 kg mniej jedząc zgodnie z zasadami jakie wpaja na każdym spotkaniu.

 • Opinia wystawiona przez Gata:   

  jest ok