Ocena:

lek. med. Danuta Łuczak – Jedenak

1 Opinia o Danuta Łuczak – Jedenak

 • Opinia wystawiona przez Anonim:   

  W związku z podjęciem nowej pracy zostałem skierowany na badania do Centrum medycznego Luxmed w Lublinie. W trakcie badania okulistycznego lekarz – p. Danucie Łuczak-Jedenak poprosiła mnie o udostępnienie okularów w celu zbadania ich mocy.
  W trakcie badania doszło do zatłuszczenia szkieł okularów i porysowania obu soczewek, od wewnątrz, w centralnym miejscu. Takie uszkodzenie szkieł uniemożliwiło mi komfortowe widzenie od pierwszych chwil po zakończonym badaniu okulistycznego, co więcej utrudniało mi w ogromnym stopniu właściwe funkcjonowanie w nowej pracy (praca przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie).
  Bezpośrednio po zauważeniu uszkodzenia moich okularów zgłosiłem ten fakt p. Danucie Łuczak-Jedenak, następnie złożyłem pisemną reklamację, która nie została uznana przez Luxmed, ze względu na pozytywny wynik testów dioptromierza. Nikt nawet nie zadał sobie trudu obejrzenia uszkodzonych soczewek.
  W konsekwencji powyższego zmuszony byłem ponieść koszt zakupu nowych okularów. Ze względu na rodzaj wady wzroku i dbałość o komfort widzenia w pracy wykonywanej przy komputerze był to dla mnie duży wydatek, który okazał się nieunikniony.

  Nie polecam wizyt w Luxmedzie – szczególnie u pani doktor Danuty Łuczak-Jedenak!