Aktualności

 

Syn Dominiki Tajner trafił do szpitala przez kleszcza? Objawy na to wskazują

18 czerwca 2019

Miesiąc temu Dominika Tajner przeżyła prawdziwy drama, bowiem jej ukochany syn Maks w stanie ciężkim trafił do szpitala. Lekarze do dziś nie wiedzą, co było przyczyną choroby chłopca, podejrzenia padły jednak na ugryzienie kleszcza.

więcej »

Nieleczona akromegalia skraca życie o około 10 lat

14 czerwca 2019

Chorym na akromegalię w dorosłym życiu zaczynają rosnąć dłonie, stopy, uszy i nos. Powiększają się także narządy wewnętrzne – serce czy wątroba. Specjaliści podkreślają, że takie objawy to nie specyfika urody, a nieleczona akromegalia skraca życie naw…

więcej »

Małgorzata Rozenek o chorobie byłego męża Jacka: To trudny czas dla całej naszej rodziny

13 czerwca 2019

Trzy tygodnie temu Jacek Rozenek doznał udaru i trafił do szpitala. W walce o zdrowie wspierali go synowie oraz była żona Małgorzata. Celebrytka przyznaje, że dla całej rodziny był to bardzo trudny czas.

więcej »

Bez leczenia chorzy cierpią z powodu silnych bólów i młodo umierają. Potrzebna refundacja

11 czerwca 2019

Brak refundacji enzymatycznej terapii zastępczej dla pacjentów z chorobą Fabry’ego jest nieetyczny – ocenili eksperci na konferencji prasowej w stolicy. Bez leczenia chorzy cierpią z powodu silnych bólów i młodo umierają – podkreślali.

więcej »

Zabierz leki na wakacje. Tylko dobrze je spakuj!

11 czerwca 2019

Ważne, żeby znać produkty lecznicze, które stosujemy, dlatego bierzmy je na wakacje – powiedział prezes urzędu dr Grzegorz Cessak. Dodał, że warto mieć je w oryginalnych opakowaniach, aby porównać składniki zamienników oferowanych w…

więcej »

Rozenek-Majdan: Czuję się obywatelką gorszego sortu. Jeszcze nigdy nie było tak złej atmosfery wokół in vitro

9 czerwca 2019

„Kiedy rodziłam Tadzia w 2010 roku, to wydawało mi się, że in vitro nie wzbudza żadnych kontrowersji. To nie był temat używany jako zastępczy, służący do polaryzacji społeczeństwa. Zaczęło być normalnie. I przestało. A teraz jest…

więcej »

Małgorzata Potocka o walce z depresją: Całe dnie leżałam w łóżku

8 czerwca 2019

Małgorzata Potocka to kolejna znana postać, która postanowiła podzielić się z opinią społeczną swoimi doświadczeniami związanymi z depresją. Aktorka w przeszłości zmagała się z tą chorobą.

więcej »

Seria środka do leczenia zwyrodnienia kolan wycofana z aptek

7 czerwca 2019

Główny Inspektor Farmaceutyczny poinformował w piątek o wycofaniu z obrotu na terenie kraju jednej serii produktu leczniczego Arthryl, stosowanego w leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawów kolanowych.

więcej »

Michał Wiśniewski zmienił decyzję w sprawie rozwodu? Dominika Tajner komentuje

10 maja 2019

Czy Michał Wiśniewski podjął decyzję o wycofanie pozwu rozwodowego? Takie przypuszczenia snują od kilku dni tabloidy. Dominika Tajner jest jednak sceptyczna i wątpi w to, że jej mąż postanowił jednak ratować ich małżeństwo.

więcej »

Personalizacja terapii chorych na czerniaka to dłuższe życie i mniej powikłań

9 maja 2019

Możliwość personalizacji leczenia chorych na czerniaka nie tylko wydłuża im egzystencja, ale też daje mniej powikłań, co obniża koszty terapii – podkreślali eksperci na debacie zorganizowanej w Warszawie.

więcej »